Puklo je u Gradu svjetlosti: Prva svađa Kavanija i Nejmara

Edinson Kavani i Nejmar, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.09.2017. 12:24h

Pari Sen Žermen gazi sve pred sobom, a čini se da titulu u Francuskoj ove sezone može da mu uskrati samo - loša atmosfera u ekipi.

I izgleda da je puklo - francuski mediji danas pišu o lošem odnosu Edinsona Kavanija i Nejmara.

Priča je pokrivena i činjenicama, jer postoje i slike i snimci na kojima se vidi kako se Urugvajac i Brazilac svađaju oko toga ko će izvoditi prekide tokom sinoćnjeg duela PSŽ-a i Liona (2:0).

Kavani nije dozvolio Nejmaru da izvede penal u 80. minutu, potom ga je promašio, dok je Danijel Alveš prije slobodnog udarca uzeo loptu iz ruku bivšeg napadača Napolija i dao je zemljaku i time jasno stavio do znanja kome čuva stranu.

"Rekao sam im da takve stvari riješe između sebe", kazao je trener "svetaca" Unaj Emeri.

"Le Parizijen" piše da je Kavani sinoć ljutito napustio "Park Prinčeva" svega dvadesetak minuta nakon meča, da nije pričao sa saigračima, niti se pojavio u miks zoni kako bi dao izjavu novinarima.

Kavani i Nejmar su ove sezone zajedno postigli 11 golova u Ligi 1 (7+4), a pogađali su i u Ligi šampiona - urugvajski as je bio strijelac dva puta protiv Seltika, a bivši napadač Barse se upisao jednom.