Janković asistent u pobjedi Karabaga, Jović blistao protiv Brage (VIDEO)

Fiorentina dala četiri gola u Portugalu

6036 pregleda 0 komentar(a)

Crnogorski reprezentativac Marko Janković je imao bitnu ulogu u pobjedi Karabaga u prvom meču 1/16 finala Lige konferencija.

Janković je izašao u finišu, Marko Vešović odigrao 90 minuta protiv belgijskog Genta, a omaleni vezista upisao asistenciju za jedini gol u Bakuu - centrirao je Leandru Andradeu koji je u 78. glavom zatresao mrežu protivnika.

Karabag je mogao i ubjedljivije da slavi, ali je u 52. minutu penal promašio Ramil Šejdajev.

Veliki korak ka osmini finala je napravila Fiorentina ubjedljivim trijumfom u Bragi.

"Viola" je slavila čak 4:0, dva gola je postigao Luka Jović.

U finišu se dva puta upisao i Artur Kabral, koji je 15 minuta prije kraja ušao u igru upravo umjesto srpskog napadača.

Pogodaka nije bilo u duelu Bode/Glimta i poljskog Leha, dok je Trabzonspor kod kuće savladao Bazel - 1:0.

Jedini strijelac je bio Danac Jens Striger Larsen sredinom drugog poluvremena.