Kriza iza Milana, Sampa sve bliže Seriji B

Milan je slavio na terenu svog bivšeg vlasnika golom Brazilca Mesijasa

6686 pregleda 0 komentar(a)
Pioli sada ia razloga za aplauze igračima, Foto: REUTERS

Milan je definitivno izišao iz krize, pa je u Monci slavio treći trijumf u nizu - 1:0.

"Roso -neri" su bili bolji rival od kluba svog nekladašnjeg vlasnika, Silvija Berluskonija.

Ipak, viđen je samo jedan gol a postigao ga je Brazilac Žunior Mesijas u 31. minutu.

Za razliku od Milana, koji cilja Ligu šampiona, Sampdorija je jednom nogom u Seriji B.

Ekipa Dejana Stankovića opet nije imala sreće i bodove je iz Đenove odnijela Bolonja. I to golom Orsolinija u 90. minutu, koji je iz ugla pogodio fantastično.

A nakon vođstva Bolonje preko Sorijana u prvom pluvremenu, Sampa je podigla nivo igre, izjednačila sa penala Sabire u 68. minutu.

Isti igrač je imao zicer, novi penal za peokret u 71. minutu ali je golman odbranio taj udarac. I potom je Sampa imala šanse, ali bez sreće opet u nadoknadi je primila gol.