Vinisijus odgovorio na uvrede - „k..... sin” namjestio gol Valverdeu za trijumf u Pamploni

Real Madrid slavio u Pamploni 2:0, ružne uvrede za Vinisijusa tokom minuta ćutanja za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

11089 pregleda 2 komentar(a)
Strijelci na „El Sadaru”: Ernesto Valverde i Marko Asensio, Foto: Reuters/Vincent West

Ludnica oko Vinisijusa Žuniora izmiče kontroli.

As Real Madrida je na svakom gostovanju na meti navijača, koji je biraju način da ga uvrijede, a pristalice Osasune su prešle svaku granicu.

Na stranu to što su mu zviždali i dovikivali svaki put kada bi primio loptu, ali je neoprostivo što je neko sa tribina tokom minuta ćutanja za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji uzviknuo:

„Vinisijus, k..... sine”.

Brazilac je našao način da se osveti, jer je riješio teško gostovanje na „El Sadaru” - u 78. minutu je majstorski namjestio gol Federiku Valverdeu za 0:1.

Vinisijus je i zatresao mrežu u 89. minutu, ali je pogodak poništen pregledom VAR-a zbog ofsajda mladog Alvara Rodrigesa.

U 92. minutu, 18-godišnji Urugvajac je na debiju ipak upisao asistenciju, jer je namjestio gol Marku Asensiju za konačnih 0:2.

Nije, doduše, ni Vinisijus „cvjećka”, jer je iste uvrede koje je dobio od navijača on uputio sudiji...