"Milioneri" imaju gol-razliku 10:0 i dijele prvo mjesto sa Hanoverom
Borusija Dortmund, Foto: Reuters
Ažurirano: 17.09.2017. 18:07h

Nakon četiri kola Bundeslige Borusija iz Dortmunda je lider.

I to zahvaljujući gol-razlici koja je impresivna - poslije trijumfa od 5:0 nad Kelnom tim Petera Boša je postigao 10, a nije primio nijedan pogodak.

Uz rame "milionerima" je Hanover, ali je on u četiri kola dao pet i primio jedan gol...

Na "Signal Iduna parku" je viđeno poigravanje Borusije sa "jarčevima", a pogađali su Maksimilijan Filip i Pjer-Emerik Obamejang po dva puta, te Grk Sokratis Papastatopulos.

Боруссия Д - Кёльн 5:0 от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U Leverkuzenu dileme nije bilo - "farmaceuti" su bez problema odradili goste sa 4:0 i upisali prvu pobjedu.

Kevin Foland je pogađao dva puta u prvom poluvremenu, a između njegovih golova mrežu Frajburga je zatresao i Čileanac Čarls Arangis.

Drugih 45 minuta su bili odrađivanje posla za ekipu Hajka Herliha, a konačan rezultat je postavio Julijan Brant.

Herta je zaistavila Hofenhajm i odnijela bod sa "Rajn-Nekar arene" (1:1).

Sandro Vagner je već u 6. minutu donio prednost Hofenhajmu, ali je pogodak Aleksandera Esvajna omogućio Herti da upiše drugi remi ove sezone.