Hrvatski derbi, jednosmjerna ulica: Dinamo deklasirao Hajduk za +11 (VIDEO)

Splićani izgubili 4:0 od Dinama u Zagrebu i zaostali 11 bodova na tabeli.

9089 pregleda 2 komentar(a)

Otišao je Zdravko Mamić, "svemoćni" gazda Dinama, ali stvari u hrvatskom fudbalu ostaju nepromijenjene, barem još neko vrijeme.

Splitski Hajduk je u najvećem derbiju izgubio 4:0 od Dinama u Zagrebu, i zaostao 11 bodova na tabeli.

"Ovo mi je najteži moment u sportskoj karijeri, i kao igrač i kao trener. Nikad mi nije bilo teže", kazao je trener Hajduka Ivan Leko, koji je preuzeo Splićane ove zime.

Po njegovim vođstvom Hajduk ima tri pobjede i tri poraza - premalo da bi se zaprijetilo Dinamu.

"Ova utakmica je slika sportske politike Hajduka", kazao je za HRT Tomislav Ivković, legendarni golman.

Arjan Ademi je u 8. minutu pogodio mrežu, a već u 10. asistirao Martinu Baturini za 2:0 - utakmica tek što je počela, a Hajduk je već bio nokautiran.

"Modri" su u prvom poluvremenu, u 38. minutu, preko Luke Ivanušeca dali još jedan gol, isti igrač postavio je i konačnih 4:0 u 63. minutu.