Ibrahimović zaigrao nakon 280 dana, vratio se i Manjan, Milan nadigrao Atalantu (VIDEO)

"Rosoneri" slavili 2:0 i izjednačili se sa Interom na drugom mjestu Serije A

5729 pregleda 1 komentar(a)

Milan je i u četvrtom meču zaredom sačuvao mrežu i pokazao da je kriza prošlost.

Aktuelni šampion je veza četvrti trijumf, treći u Seriji A i izjednačio se sa Interom na drugom mjestu na tabeli.

"Rosoneri" su na San Siru nadigrali Atalantu (2:0) u meču koji će se pamtiti po povratku na teren Zlatana Ibrahimovića - legendarni napadač je zaigrao prvi put od 22. maja prošle godine.

Od tada je prošlo 280 dana.

Domaćin je poveo u 25. minutu. Tada je Teo Ernandes oštro šutirao, lopta udarila u stativu pa u leđa Huana Musa, te se odbila u mrežu.

"Boginja" nije mogla da parira Milanu, nije imala ni šut u okvir gola, pa je sastav Stefana Piolija u 87. postavio konačan rezultat kada se upisao Žunior Mesijas.

Ibrahimović je bio na terenu od 74. minuta, a iz povrede se vratio i Majk Manjan koji je pauzirao više od pet mjeseci...