Marušić promašio, Luis Alberto ga ispravio: Lacio pobijedio Sampdoriju

Crnogorski reprezentativac imao dobru šansu u 68. minutu, na kraju je presudio Španac: Lacio - Sampdorija 1:0

6794 pregleda 1 komentar(a)

Lacio je pobijedio Sampdoriju u Rimu sa 1:0 i osvojio važne bodove u borbi za plasman u Ligu šampiona.

Duel na "Olimpiku" odlučio je Španac Luis Alberto, sjajnim pogotkom u 80. minutu.

Trenutak koji je odlučio meč pogledajte OVDJE.

Samo 12 minuta ranije, u 68, veliku šansu za Lacio imao je i crnogorski reprezentativac Adam Marušić, koji je nakon odlične akcije loše zahvatio loptu i pucao pored gola.

Marušić je svih 90 minuta bio neumoran na poziciji lijevog beka.

Lacio je četvrti na tabeli sa bodom više i utakmicom više od gradskog rivala Rome, koja sjutra gostuje Kremonezeu.

Sampdorija, koju vodi Dejan Stanković, pretposljednja je na tabeli i sve bliža Seriji B. Zona spasa udaljena je devet bodova.