Jovetić u startnoj postavi: Dobra igra i prečka za 60 minuta

1 komentar(a)
Jovetić, Foto: Asmonaco.com
Ažurirano: 16.09.2017. 17:05h

Stevan Jovetić prvi put se našao u prvom timu Monaka i proveo 60 minuta na terenu, u utakmici sa Strazburom.

Naš reprezentativac odigrao je dobar meč, a izveo je jedan maestralan potez sredinom prvog poluvremena, kada je njegov lob sa 20-ak metara zaustavila prečka.

Monako je slavio 3:0.

Dva gola upisao je Radamel Falkao (već devet u sezoni), a prvi pogodak djelo je Ronija Lopesa.

Monako je ostvario 13. uzastopnu pobjedu na domaćem terenu.

Jovetić je debitovao prošlog vikenda na gostovanju Nici, igrao 20-ak minuta u porazu 4:0, dok je sa klupe gledao meč Lajpcig - Monako u Ligi šampiona.

Nakon pet kola Monako ima 15 bodova, isto koliko i PSŽ, koji sjutra dočekuje Lion.