Luka Đorđević za sedam minuta srušio CSKA

Budvanin u igru ušao u 71. minutu, za sedam minuta postigao dva pogotka i donio pobjedu Sočiju protiv CSKA - 2:0

3485 pregleda 7 komentar(a)
Đorđević nakon današnjeg meča, Foto: pfcsochi.ru

Utakmicama 18. kola nastavljena je Premijer lige Rusije, a rundu je obilježio crnogorski fudbaler Luka Đorđević.

Đorđević igra za Soči, a danas je postigao dva pogotka i bio najzaslužniji za pobjedu nad CSKA - 2:0.

Budvanin je u igru ušao u 71. minutu i za sedam minuta postigao dva pogotka. Mrežu je tresao u 72. i 78. minutu.

Crnogorski napadač je u septembru u Soči stigao nakon perioda provedenog u danskom Vejleu. U ruskoj Premijer ligi je ove sezone odigrao šest utakmica, a danas je postigao prve golove.

Nakon današnje pobjede Soči je sedmi na tabeli sa 28 bodova i ima bod manje od CSKA, koji je na petom mjestu.