Petković čuva Lorijen na vrhu

"Oslići" su u 8. kolu savladali kod kuće Ajačjo sa 2:0, golovima Kurtea u 32. i Mare u 78. minutu, ali je pravi junak Danijel Petković
170 pregleda 0 komentar(a)
Danijel Petković, Foto: Lorijen FC
Ažurirano: 15.09.2017. 20:37h

Lorijen je šestom uzastopnom pobjedom sačuvao prvo mjesto na tabeli francuske Lige 2 i još jednom istakao veliku kandidaturu za ulazak u elitu.

"Oslići" su u 8. kolu savladali kod kuće Ajačjo sa 2:0, golovima Kurtea u 32. i Mare u 78. minutu, ali je pravi junak Danijel Petković - golman crnogorske reprezentacije odbranio je gostima nekoliko dobrih prilika, uključujući i zicer kod rezultata 0:0.

Lorijen je u velikoj formi, baš kao i Danijel Petković, koji je na najboljem putu da naredne sezone brani protiv Jovetića, Nejmara, Mbapea, Kavanija i ostalih zvijezda francuske "Lige 1".

Zanimljivo da je svih devet večerašnjih mečeva Druge lige završeno pobjedom domaćih timova.