Džudović: Moramo da uđemo u seriju pobjeda

Budućnost juče remizirala (1:1) u gostima sa Arsenalom u 24. kolu Meridianbet Prve CFL

3482 pregleda 8 komentar(a)
Miodrag Džudović, Foto: FSCG

Fudbaleri Budućnosti remizirali su juče na gostovanju Arsenalu (1:1), pa i nakon 24. kola imaju dva boda manje, ali i utakmicu manje od vodeće Sutjeske.

Podgoričani su gubili od 27. minuta kada je Zoran Petrović postigao autogol, a konačan rezultat postavio je Balša Sekulić, minut prije odlaska na odmor.

”Mislim da je utakmica bila sadržajna, mi svoje šanse nismo iskoristili u prvom poluvremenu kada smo i mogli da riješimo meč i da u drugom dijelu budemo mirni”, rekao je trener Podgoričana Miodrag Džudović.

Džudović je poručio da je rezultat realan.

”Treba biti pošten i priznati, rezultat je realan. Arsenal je dobra i iskusna ekipa, igrala je na svoje dobre strane, a to su prekidi, auti... Zadavali su nam probleme. Drugo poluvrijeme je bilo problem što se tiče nas”, dodao je.

Trka za titulu nastavlja se u nedjelju, kada Budućnost kod kuće igra sa Jedinstvom, a Sutjeska gostuje Rudaru.

”Ima još dosta da se igra, ali smatram da moramo da dobijamo ove, uslovno rečeno, manje utakmice. Budućnost mora da uđe u seriju pobjeda kako bi mogla da računa na rezultate”, jasan je Džudović.