Hakšabanović postigao gol pred okupljanje reprezentacije

Seltik slavio protiv Hartsa 3:1, Hašabanović bio strijelac u 84. minutu

3206 pregleda 2 komentar(a)
Hakšabanović, Foto: Shuttrestock

Fudbaleri Seltika savladali su sinoć Harts (3:1) nakon preokreta u 27. kolu škotskog Premijeršipa.

"Kelti" su gubili od šestog minuta kada je gol postigao Džoš Gineli, ali je do kraja prvog dijela izjednačio Maeda, a preokret u nastavku kompletirao Furuhaši. A konačan rezultat postavio je crnogorski reprezentativac Sead Hakšabanović.

Hakšabanović je priliku dobio u 71. minutu, a 13 minuta kasnije je ušao u šesnaesterac i sa lijeve strane lijepo plasirao loptu u mrežu.

Bio je ovo četvrti pogodak Hakšabanovića u škotskom šampionatu, a prvi od novembra prošle godine. U međuvremenu je bio i povrijeđen, pa je propustio neke mečeve i polako ulazi u ritam pred nastavak sezone, ali i pred obaveze sa reprezentacijom Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Crna Gora 24. marta gostuje Bugarskoj, a tri dana kasnije dočekuje Srbiju.

Kada je riječ o Seltiku, škotska ekipa je prva na tabeli sa devet bodova više od velikog rivala, Rendžersa.