Inter imao 28 šuteva u Speciji, sijaset prilika, promašio i penal, pa izgubio meč (VIDEO)

Srećna i herojska pobjeda Specije - 2:1, uz gol sina legendarnog Milaniste Paola Maldinija

15866 pregleda 0 komentar(a)

Nevjerovatan meč odigrali su Specija i Inter na stadionu "Alberto Piko" u prvom meču 26. runde Serije A.

Domaći su protiv favorita "preživjeli" 28 udaraca ka golu, penal i sijaset prilika, da bi upisali srećnu, ali herojsku pobjedu - 2:1.

Lautaro Martines u 13. minutu nije iskoristio jedanaesterac za Inter - zapravo, odbranio mu je golman Specije Dragovski, što je bila najveća u moru prilika i pokušaja.

Umjesto toga, povela je Specija iz prvog šuta - Danijel Maldini, sin legendarnog defanzivca Milana Paola, savladao je Samira Handanovića u 55. minutu.

Nije to bilo sve, drama je tek počela...

Inter je nastavio sa napadima i šansama, a dočekao je još jedan penal da konačno zatrese mrežu - precizan sa bijele tačke u 83. minutu bio je Lukaku.

I kada se očekivao završni juriš "nerazura", gotovo niotkuda stigao je drugi gol Specije, iz penala - pogodio je Nzola.