Het-trik Krstovića do 35. minuta (VIDEO)

Napadač crnogorske reprezentacije sa tri gola na gostovanju Banskoj Bistrici izbio na 1. mjesto liste strijelaca Fortuna lige

14044 pregleda 2 komentar(a)
Ažurirano: 12.03.2023. 21:29h

Nikola Krstović u izuzetnoj formi dočekuje okupljanje reprezentacije za utakmice sa Bugarskom i Srbijom.

Napadač DAC-a iz Dunajske Strede dao je drugi het-trik u šampionatu Slovačke, i to je uradio do 35. minuta!

U pobjedi na gostovanju Banskoj Bistrici (3:2), Krstović je prvi gol dao u 4, drugi u 31, a treći u 35. minutu.

Nekadašnji napadač Zete i Crvene zvezde je prvi het-trik u Fortuna ligi upisao prošle sezone, 26. februara 2022. godine, u pobjedi nad Žilinom 3:1.

Sa današnja tri pogotka, izbio je na 1. mjesto liste strijelaca, jer je dao 15 golova na 20 utakmica i pretekao Roberta Polijevku, baš iz Banske Bistrice, koji je danas 14. put zatresao mrežu.

Polijevka je smanjio u 60. minutu, Krstović u 70. izašao, a rezervista Matej Franko u 84. postavio konačnih 2:3.

DAC ima veliku šansu da osvoji titulu, jer je prvi na tabeli sa četiri boda više od Slovana iz Bratislave, koji je danas kod kuće izgubio od Žiline.