Juve uz probleme savladao Sampdoriju, Vlahović promašio penal (VIDEO)

"Stara dama" slavila 4:2

5886 pregleda 1 komentar(a)

Juventus se vratio pobjedama nakon poraza od Rome u prošlom kolu, ali je malo ko očekivao da će imati toliko problema u duelu sa posljednjom ekipom na tabeli Serije A.

"Stara dama" je morala da postigne tri gola da bi savladala Sampdoriju - 4:2.

Nakon 26 minuta igre je Juve vodio 2:0 (pogoci Bremera i Adrijena Rabioa), a Đenovljani se već do poluvremena vratili u meč.

Tomazo Auđelo je, naime, u 31. smanjio, a Filip Đuričić minut kasnije izjednačio, pa je ekipa Dejana Stankovića vjerovala da može i do senzacije u Torinu.

Ona se nje dogodila - mirnu završnicu je Juventusu omogućio Rabio drugim pogotkom, potom je Dušan Vlahović promašio penal, da bi konačan rezultat postavio Matijas Sule.

Juve je sedmi na tabeli, a "fenjeraš" Sampdorija ima 12 bodova manje od Specije koja je u zoni spasa...