Salernitana pokvarila slavlje na „San Siru”

Milan osvojio samo bod protiv ekipe koja se bori za opstanak (1:1), timu Stefana Piolija pregledom VAR-a poništen penal

5617 pregleda 0 komentar(a)

Sve je bilo spremno za feštu na „San Siru”, pet dana nakon što je Milan na gostovanju Totenhemu obezbijedio plasman u četvrtfinale Lige šampiona.

„Rosoneri” su se dugo mučili da probiju bedem Salernitane, ali su na virtuelnoj tabeli Serije A dostigli Inter kada je Olivije Žiru pogodio u sudijskoj nadoknadi 1. poluvremena.

Ali, tim iz Salerna se nije predao i golom Bulajea Dije je izjednačio na 1:1 u 61. minutu.

Milan je dobio penal u 70. minutu, ali ga je sudija poništio nakon pregleda VAR-a, da bi u 87. minutu lopta na gol-liniji, nakon šuta Alesandra Florencija, pogodila defanzivca domaćih Pjera Kalulua.

Na početku sudijske nadoknade, Giljermo Oćoa je fenomenalno zaustavio šut Zlatana Ibrahimovića i to je bio kraj.

Sigurno će Stefano Pioli imati šta da kaže sudiji La Peni, jer ne samo da je poništio penal nad Ismaelom Benaserom, već se čini da je mogao da ga dosudi i u 64. minutu, kada je srušen Teo Ernandes.