Morati VAR potvrdio gol za pobjedu u Đironi

Heroj utakmice, uz Alvara Moratu, bio i Jan Oblak, koji je u 2. poluvremenu odbranio zicere Viktoru Cigankovu i Rodrigu Rikelmeu, kao i fenomenalan pokušaj loba Davida Lopesa

6840 pregleda 0 komentar(a)

Iako je sudija digao ofsajd zastavicu, pregledom VAR-a je ustanovljeno da je Alvaro Morata dao regularan gol.

I to u kakvom trenutku - u 91. minutu gostovanja Đironi za ne baš zasluženu pobjedu Atletiko Madrida i bijeg rivalima u borbi za mjesto u Ligi šampiona (1:0).

Heroj utakmice je, uz Moratu, bio i Jan Oblak, koji je u 2. poluvremenu odbranio zicere Viktoru Cigankovu i Rodrigu Rikelmeu, kao i fenomenalan pokušaj loba Davida Lopesa.

Stefan Savić je odigrao cijeli meč i dobio žuti karton, a imao je sreće da ne skrivi penal u 8. minutu zbog igre rukom, jer je akcija poništena zbog ofsajda.