Marko Bakić strijelac za remi OFI-ja, gol Lončara nije sačuvao Debrecin

Dobra forma crnogorskih reprezentativaca

2826 pregleda 0 komentar(a)

Stevan Jovetić je bio strijelac za Hertu, Sead Hakšabanović je postigao sjajan gol u pobjedi Seltika, ali nisu samo njih dvojica najavili dobru formu dva dana pred okupljanje crnogorske fudbalske reprezentacije.

Selektor Miodrag Radulović ima razloga da bude zadovoljan, nakon što su se u strijelce upisali i Marko Bakić i Stefan Lončar.

Bakić, koji je u januaru pojačao grčki OFI iz Budućnosti, donio je svom timu remi u duelu sa Levadijakosom - 1:1.

Nekadašnji vezista Mogrena, Torina i Fiorentine pogodio je u 73. minutu nakon što je Levadijakosu prednost donio Jorgos Nikas.

Bakiću je to bio drugi gol za OFI...

Lončar, s druge strane, nije pomogao Debrecinu da izbjegne poraz od Kečkemeta (2:1).

Nikšićanin je u 61. minutu zatresao mrežu za prednost svoje ekipe, Kečkemet je preokrenuo u 66. i 80.

Za Debrecin je cijeli meč odigrao bivši štoper Sutjeske i Jezera Meldin Drešković.

Crnogorska reprezentacija se okuplja u ponedjeljak pred početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo - 24. marta gostuje Bugarskoj u Razgradu, tri dana kasnije u Podgorici igra sa Srbijom.