Atletiko nastavio seriju, „slijepi miševi” na rubu provalije

Atletiko Madrid vezao 10. utakmicu bez poraza u La Ligi, a sedmu pobjedu u tom nizu upisao na „Metropolitanu” protiv Valensije, koju je savladao 3:0 i gurnuo je ka ambisu

7708 pregleda 0 komentar(a)

Atletiko Madrid je produžio seriju bez poraza u La Ligi na 10 utakmica.

Sedmu pobjedu u tom nizu je upisao večeras na „Metropolitanu” protiv Valensije, koju je savladao 3:0 i gurnuo je ka ambisu, jer će se do kraja sezone grčevito boriti za opstanak.

Vođstvo Madriđanima je donio Antoan Grizman u 23. minutu, da bi u nastavku pogađali i Janik Karasko i Toma Lemar.

Stefan Savić je odigrao svih 90 minuta.

„Kolćonerosi” nemaju šansu da se uključe u borbu za titulu, jer imaju meč više i 14 bodova manje od Barselone, ali im makar neće izmađi mjesto u Ligi šampiona.

„Slijepim miševima”, pak, predstoji bitka za „goli život”, jer su na 17. mjestu sa 26 bodova, koliko imaju i dva tima ispod crte - Hetafe i Almerija.