Kadeti nakon preokreta poraženi od Škotske

Crna Gora povela 1:0, ali su Škoti preokrenuli i slavili 2:1

3428 pregleda 8 komentar(a)

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Kardifu od Škotske 2:1 u drugom kolu elitne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Crna Gora nakon dva meča ima bod, ali još nije izgubila sve šanse za jedno od prva dva mjesta. Situacija u grupi će biti jasnija nakon druge utakmice u kojoj se sastaju Vels i Island.

Ekipa Gorana Perišića povela je u 12. minutu, a gol je postigao fudbaler Budućnosti Marko Perović.

Škoti su izjednačili u smiraj prvog poluvremena, kada je Kamings u 42. minutu matirao Milovića.

Preokret je kompletirao Meklaki u 82. minutu.

Do kraja je Crna Gora igrala sa igračem manje, jer je crveni karton u 87. mintuu dobio Bodin Tomašević.

Crna Gora u posljednjem meču preliminarne runde kvalifikacije igra sa Velsom, a taj susret je na programu u utorak.