"Fenjeraš" šokirao lidera u Beranama

Fudbaleri Berana poraženi su danas pred svojim navijačima od Otrant-Olimpika 1:0

5717 pregleda 5 komentar(a)
Beranci rizikuju lidersku poziciju, Foto: Privatni album/Milan Radulović

Fudbaleri Berana poraženi su danas pred svojim navijačima od Otrant-Olimpika 1:0, u utakmici 23. kola Druge crnogorske lige.

"Fenjaraša" je do pobjede na stadionu lidera šampionata predvodio Petar Orlandić, koji je postigao jedini gol u 82. minutu.

Minimalnu pobjedu slavila je i Mladost, koja je na DG areni savladala Bokelj 1:0. Pitanje pobjednika riješio je Željko Krstović u 30. minutu.

U derbiju začelja Grbalj je u Radanovićima savladao Zetu 1:0, pogotkom Marka Đukanovića u 88. minutu.

Poraz Zete iskoristilo je Igalo i pobjedom protiv Koma 2:1, prvom šampionu u nezavisnoj Crnoj Gori ustupilo pretposljednje mjesto na tabeli.

Igalo su do pobjede vodili Boško Guzina u 64. i Andrija Vujičić u 76. minutu. Jedini pogodak za Kom postigao je Lazar Knežević u 47. minutu.

Slobodna je u ovom kolu bila bila ekipa Podgorice.