Mađari pregazili Bugarsku i pokazali da su ozbiljan kandidat za Euro (VIDEO)

U drugom meču grupe G pobjeda domaćina u Budimpešti - 3:0, Bugari ostali na nuli

12434 pregleda 3 komentar(a)

U drugom večerašnjem meču grupe G kvalifikacija za EP Mađarska je potvrdila da će biti ozbiljan kandidat da se plasira u završnicu - "laka konjica" je u Budimpešti tukla Bugare sa 3:0.

Tim Italijana Marka Rosija ima tri boda iz jednog meča, Bugari su na nuli iz dva.

Sve je na stadionu "Ferenc Puškaš" bilo gotovo do poluvremena, kada su domaći dali sva tri gola.

Več poslije sedam minuta bilo 1:0 - Balint Večei je poslije odbitka snažno šutirao i matirao bugarskog golmana.

U 26. minutu Dominik Soboslai je iz fenomenalnog slobodnog udaraca poslao loptu u gornji desni ugao za 2:0.

Do kraja poluvremena još jedan pogodak u mreži Bugara, Martin Adam bio je na pravom mjestu i poslije odbitka u kaznenom prostoru.

Kvalifikacije se nastavljaju u junu, kada Crna Gora dočekuje Mađarsku, a Bugarska Srbiju.