Senzacija u Minhenu: Frajburg izbacio Bajern iz Kupa Njemačke

Gosti šokirali u Minhenu, gol odluke u 94. minutu dao Lukas Holer iz penala za 2:1. Plasman u polufinalu izborio i Ajntraht iz Frankfurta

5237 pregleda 2 komentar(a)

kava senzacija u Minhenu - samo tri dana nakon što je u "klasikeru" oduvao Borusiju Dortmund (4:2) i napravio odlučujući korak ka "salatari", Bajern je ispao iz Kupa Njemačke.

Tomas Tuhel je na drugom meču na klupi Bavaraca doživio gorak poraz od Frajburga, i to golom Lukasa Holera iz penala u 94. minutu, koji je igranjem rukom skrivio Džamal Musijala.

Dajo Upamekano je donio prednost Bajernu u 19. minutu.

Već u 27. na fenomenalan način izjednačio Nikolas Hefler.

Bavarci su nakon toga imali nekoliko prilika za novo vođstvo, nisu ih iskoristili, a onda je stigla kazna...

Musijala je nakon utakmice razočarao i ponašanjem. Trener Frajburga Kristijan Štrajh je došao da ga utješi, a mladi fudbaler je odbio i da se rukuje sa njim.

Ranije danas, u polufinale je ušao i Ajntraht iz Frankfurta pobjedom nad Union Berlinom (2:0).