Remi Juvea i Intera u sjenci „frke” na kraju

Samir Handanović i strijelac jedinog gola za Juventus, Huan Kvadrado, isključeni zbog koškanja nakon posljednjeg zvižduka, a Romelu Lukaku poslije gola iz penala u 95. minutu

5522 pregleda 2 komentar(a)
Samir Handanović i Huan Kvadrado su isključeni zbog koškanja, Foto: REUTERS/Massimo Pinca

U 95. minutu, Inter je došao do remija u prvom meču polufinala Kupa Italije, a meč će se pamtiti i po „frci” nakon posljednjeg zvižduka Davidea Mase.

Naime, na terenu je došlo prvo do žustre prepirke, a onda umalo i do tuče Huana Kvadrada i Samira Handanovića, koji su na kraju dobili crvene kartone.

Isključen je i Lukaku nakon što je realizovao jedanaesterac za konačnih 1:1 zbog nesportskog ponašanja prema domaćim navijačima.

Juve je poveo u 83. minutu golom upravo Kvadrada.

Revanš se igra 26. aprila na „Đuzepe Meaci”.