Lampard nije donio ništa Čelsiju, Njukasl čuva treće mjesto, Totenhem ne odustaje od Lige šampiona (VIDEO)

"Plavci" opet poraženi - sada od Vulverhemptona

7011 pregleda 0 komentar(a)

Ništa se nije promijenilo u Čelsiju, iako je danas debitovao treći menadžer ove sezone.

Pod komandom klupske legende Franka Lamparda su "plavci" nastavili sa očajnim partijama i rezultatima, pa ih je sada nadigrao i Vulverhempton.

"Vukovi" su slavili 1:0, jedini gol je postigao Mateus Nunjes u 31. minutu koji je majstorski matirao Kepu Arizabalagu.

Lampard je prije dva dana preuzeo Čelsi po odlasku Grejema Potera, ali uvertira za duel sa Real Madridom (utorak u Španiji) u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona nije mogla da bude gora.

Njukasl je protiv Brentforda gubio (Ajvan Toni je jedan penal iskoristio, drugi je promašio), ali nije propustio priliku da dođe do petog trijumfa zaredom u Premijer ligi.

"Svrake" su pobijedile 2:1 i ostale su na trećem mjestu zahvaljujući pogocima Davida Raje (autogol) i Aleksandera Isaka...

Njukasl ima bolju gol-razliku od četvrtoplasiranog Mančester junajteda, a u plasman u Ligu šampiona i dalje vjeruje Totenhem.

Sparsi su u Londonu savladali Brajton 2:1 za minus tri u odnosu na "svrake" i "crvene đavole", uz utakmicu više.

Son je u 10. minutu pogodio za vođstvo Totenhema, poravnao je Luis Dank, a tri boda domaćinu je osigurao Hari Kejn.

Bitnu pobjedu u borbi za opstanak je upisao Vest Hem (1:0 na gostovanju Fulamu), dok je Lester nastavio sa očajnim izdanjima - sada je izgubio od Bornmuta 1:0 i ostao je na 19. mjestu...