Golčina Jovetića, Herta na začelju (VIDEO)

Crnogorski reprezentativac postigao treći gol u Bundesligi ove sezone, ali je njegov tim poražen u Gelzenkirhenu 5:2

30966 pregleda 286 reakcija 11 komentar(a)

Stevan Jovetić se vratio u prvu postavu Herte - vratio se i golovima.

U nadoknadi prvog poluvremena gostovanja Šakleu u Gelzenkirhenu, kapiten crnogorske reprezentacije pogodio je sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca, smanjivši na 2:1.

Gol pogledajte OVDJE.

Nije to, međutim, pomoglo berlinskom timu, koji je u nastavku primio još tri gola, a na kraju samo ublažio poraz na "Veltins areni" - 5:2.

Šalke je pobjedom pretekao Hertu, koja je posljednja na tabeli.

U sezoni ispunjenoj povredama, ovo je Jovetiću treći gol u Bundesligi ove sezone, na 13 utakmica.

Njemački mediji su nedavno objavili da će 33-godišnji napadač napustiti Hertu u junu, jer se zbog nedovoljnog broja mečeva koje je odigrao neće aktivirati opcija u ugovoru o trećoj sezonu u berlinskom timu.