Kramarić iz slobodnog udarca zakinuo Bajern, Borusiji malo 2:0 i igrač više (VIDEO)

Samo bod za Bavarce (1:1), "milioneri" to nisu iskoristili iako su imali jasnu situaciju u Štutgartu

2175 pregleda 0 komentar(a)

Bajern nije pobijedio u 28. kolu Bundeslige, ali je sačuvao dva boda prednosti u borbi za titulu sa Borusijom Dortmund.

Bavarci su samo remizirali na "Alijanc areni" protiv Hofenhajma (1:1), ali su nekoliko minuta kasnije dobili odlične vijesti iz Štutgarta gdje su "švabe" sa igračem manje izbjegle poraz od Borusije - 3:3.

Šest kola prije kraja je ionako sve otvoreno u trci za Salataru.

Benžaman Pavar je u 17. minutu pogodio za prednost Bajerna, dugo je izgledalo i da će velikan rutinski upisati trijumf.

Ali, ovom Bajernu je dovoljno malo da izgubi vjeru u sopstvene mogućnosti, pa su gosti u 71. minutu stigli do izjednačenja, ispostaviće se i boda - donio im ga je Andrej Kramarić golom iz slobodnog udarca.

A u Štutgartu, "milioneri" su po ko zna koji put prokockali dobijenu utakmicu.

Vodili su 2:0 poslije 33 minuta (golovi Sebastijana Alea i Donijelča Malena), u 39. dočekali igrača više zbog isključenja Mavropanosa, ali ni to nije bilo dovoljno.

Štutgart je poravnao na 2:2, Borusija u 93. opet povela preko Đuzepea Rejne, da bi šok uslijedio u sedmom minutu nadoknade kada je mrežu zatresao Sajlas...

Lajpcig je uz dva gola Tima Vernera bio bolji od Augsburga (3:2), pobjednika nije bilo u duelu Kelna i Majnca (1:1).