Lampard izgubio treći put za osam dana, Totenhemu presudio gol u 95, sve teža situacija za Sautempton (VIDEO)

I Brajton bolji od Čelsija, Sparsi izgubili od Bornmuta

6532 pregleda 0 komentar(a)

Ne ide, jednostavno to nije to - Čelsiju nije pomogao Tomas Tuhel, potom ni Grejem Poter, sada je isti slučaj i sa Frankom Lampardom.

Legendarni vezista je došao prije 10 dana i zaređao tri poraza - sada je bolji bio Brajton na "Stamford bridžu" 2:1.

Lampardovi "plavci" su prošle subote izgubili od Vulverhemptona u šampionatu, u srijedu ih je nadigrao Real u Madridu u prvom meču osmine finala Lige šampiona...

Čelsi je danas poveo preko Konora Galagera u 13. minutu, a u 42. je poravnao Dani Velbek.

U nastavku je fantastični Brajton došao do totalnog preokreta - tri boda mu je donio Paragvajac Hulio Ensiso.

I Totenhem je razočarao, pa san o plasmanu u Ligu šampiona djeluje sve manje realan.

Sparsi su kod kuće vodili protiv Bornmuta (Son), pa gubili (Matijas Vinja i Dominik Solanke), a djelovalo je da ih je poraza spasao novajlija iz Viljareala Aranut Dandžuma kada je u 88. poravnao na 2:2.

Ipak, posljednju riječ su rekli gosti koje je ka trijumfu lansirao Dango Uatara u 95. za 3:2.

Fulam je savladao Everton u gostima (3:1) i stvorio mu probleme u borbi za opstanak, a Sautempton kao da se polako oprašta od elite nakon još jednog poraza kod kuće.

Sada su "sveci" izgubili od Kristal Palasa - 2:0, oba gola je postigao Ebereči Eze.

Vulverhempton je savladao Brentford (2:0), utakmica će se pamtiti i po golu Dijega Koste - to mu je prvi pogodak u engleskom fudbalu još od maja 2017. godine.