Siti uradio domaći zadatak protiv Lestera, Haland nastavio seriju (VIDEO)

Aktuelni šampion dominirao i rano riješio pitanje pobjednika - 3:1

11397 pregleda 0 komentar(a)

Mančester siti je dominirao u prvom poluvremenu protiv Lestera, nakon 25 minuta je imao prednost od 3:0 - pobjeda nije bila ugrožena, iako su "lisice" u nastavku dobro namučile favorita.

Završeno je 3:1, pa je aktuelni šampion prišao na tri boda lideru Premijer lige Arsenalu.

Atraktivan pogodak Džona Stounsa je najavio goleadu, potom se dva puta upisao Erling Haland.

Prvo je bio strijelac iz penala, onda i u svom stilu iz igre za brojku od 32 gola u prvenstvu ove sezone.

Pep Gvardiola je potom izveo Halanda, Rodrija, Kevina de Brujnea, Stounsa i Džeka Griliša - to su gosti iskoristili da poprave utisak.

Keleči Iheanačo je smanjio na 3:1, imao je još jednu veliku šansu, a do gola je mogao i Džejms Madison...