Berane slavilo protiv Grblja, remi Bokelja i Koma

U Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi odigrane utakmice 28. kola

5856 pregleda 8 komentar(a)

U Drugoj fudbalskoj ligi Crne Gore danas je odigrano 28. kolo, a lider šampionata, ekipa Berana slavila je na gostovanju Grblju 3:2.

Već u 11. minutu Stefan Čađenović je goste doveo u vođstvo, da bi u 32. bilo 2:0 poslije gola Dejana Račića.

Domaći su do odlaska na odmor smanjili preko Vlada Gajića, ali je u 54. minutu Đorđe Magdelinić gostima ponovo donio dva gola prednosti.

Konačan rezultat postavio je Marko Đukanović.

Berane na vrhu tabele ima tri boda više od Mladosti iz Donje Gorice, koja je danas u gostima savladala Zetu 1:0.

Jedini gol za ekipu Marka Šćepanovića postigao je Bogdan Milić u 13. minutu.

Bokelj je na domaćem terenu remizirao sa Komom (2:2). Kotorani su poveli u 29. minutu preko Jovana Popovića, a u 53. je izjednačio Nišimura.

Osam minuta nakon pogotka Nišimure, Bokelj je ponovo došao do vođstva, a strijelac je bio Vladan Kordić.

Konačan rezultat postavio je Bojan Golubović u 87. minutu.

Otrant je u gostima savladao Podgoricu 3:0, a strijelci su bili Dejan Pepić u 20, Valentin Rudović u 53. i Fatmir Molabećirović u 71. minutu.