Antoni vodi Junajted u Ligu šampiona

Brazilac danas postigao gol, imao i asistenciju, a Mančester junajted u gostima savladao Notingem Forest 2:0

7720 pregleda 0 komentar(a)
Antoni proslavlja pogodak, Foto: Reuters

Fudbaleri Mančester junajteda napravili su još jedan korak ka plasmanu u Ligu šampiona naredne sezone - "đavoli" su danas u 31. kolu Premijer lige savladali u gostima Notingem Forest (2:0) i upisali treću pobjedu zaredom.

"Đavoli" su treći na tabeli sa šest bodova više i utakmicom manje od Totenhema, koji je na petom mjestu. Forest je ostao na 18. mjestu sa 27 poena.

Junajted je do pobjede na "Siti graundu" došao zahvaljujući Antoniju, koji je postigao prvi, a asistirao Dalou kod drugog pogotka.

Prvu šansu na utakmici imali su gosti, ali je odlični Navas zaustavio Fernandeša. Na drugoj strani je neprecizan bio Mekena.

U 32. minutu ekipa Erika ten Haga je stigla do vođstva - Marsijal je šutirao, Navas odbranio, a odbijenu loptu u gol poslao Antoni.

U drugom poluvremenu je Fernandeš pogodio prečku, potom je Navac nekoliko puta sjajno intervenisao, a onda je u 76. minutu postavljen konačan rezultat - Antonio je uputio fenomenalan pas, a Dalo izašao sam ispred golmana Foresta i zatresao mrežu.