Kiks Juvea u Emilija-Romanji

Ekipa iz Torina izgubila od Sasuola 1:0

3300 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Juventusa pretrpjeli su drugi poraz zaredom u Seriji A - nakon što ih je u prošlom kolu savladao Lacio, večeras je tri boda protiv ekipe iz Torina osvojio i Sasuolo.

Domaćin je u Emilija-Romanji slavio 1:0, a jedini gol postigao je Defrel sredinom drugog poluvremena.

Mogao je Juve večeras do gola, imao šanse, ali je golman domaćih Konsilji u nekoliko navrata dobro intervenisao.

I golman Juventusa, Perin je imao sjajnu intervenciju u 56. minutu, kada je nakon kornera zaustavio Defrela koji je šutirao glavom.

Do kraja meča je Gati mogao da postigne gol, šansu je imao i Di Marija, ali do kraja meča ekipa Masimilijana Alegrija nije mogla do gola.

Juve nije iskoristio kiks Milana i Intera i dodatno se primakne u borbi za Ligu šampiona.