Bajern pao preokretom u Majncu, Herta jednom nogom u "cvajti"

Majnc je preokretom u drugom poluvremenu produbio krizu Bajerna

6543 pregleda 3 komentar(a)
Leandro Bareiro slavi gol za preokret, Foto: REUTERS

U Bundesligi je popodne bilo u znaku beskrajno darežljivih domaćina, ali.., samo do 65. minuta u Majncu, kada je domaćin izjendačio protiv Bajerna a onda ga šokirao - 3:1.

Poveli su gosti preko Manea, tačnije kombinacije igrača iz Premijer lige, jer mu je Kanselo asistirao u 29.

Ipak, Majnc je ove sezone odlično ukomponovana i ekipa koja se ne predaje, a nakon gola Francuza Ludovika Ažorka, preokret je u 73. minutu potpisao Bareiro, da bi šest minuta kasnije Martin postavio konačan rezultat.

Stevan Jovetić zbog povrede mišića nije bio u zapisniku domaće ekipe, pa je "fenjeraš" Herta na povratku trenera Pala Dardaia prepustila bodove Verderu - 4:2, uz tri gola napadača Marvina Dukča.

Kući je izgubio i Hofenhajm od Kelna (3:1), dok je Volfsburg bio ubjedljiv u Bohumu (5:1).