Stop za Rimljane: Lacio izgubio poslije više od dva mjeseca (VIDEO)

Ivan Ilić presudio "nebesko-plavima"

3936 pregleda 0 komentar(a)

Osam utakmica zaredom Lacio nije izgubio, imao je seriju od četiri pobjede koja ga je dovela do drugog mjesta na tabeli Serije A.

Danas je niz prekinut, Torino je po ko zna koji put u eri Gorana Jurića pokazao koliko je ozbiljan konkurent najboljih timovima u Italiji.

"Granata" je osvojila Rim, slavila je 1:0, a momenat odluke je bio u 43. minutu kada je Ivan Ilić zatresao mrežu sa tridesetak metara.

Lacio je posljednji put poražen 11. februara kada je bolja bila Atalanta na "Olimpiku", danas je imao nekoliko šansi da osvoji makar bod, ali gosti iz Torina su izdržali nalete domaćina...

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je za Lacio bio na terenu do 81. minuta.

Ekipa Mauricija Sarija ima 61 bod na drugom mjestu, pa bi sada mogao da ga preskoči Juventus.

"Stara dama", kojoj je vraćeno 15 bodova, sjutra veče dočekuje Napoli...