Pritisak "davi" Borusiju: Remi lidera u Bohumu, Bajern opet ima šansu (VIDEO)

Bavarci bi pobjedom u nedjelju u duelu sa Hertom preuzeli prvo mjesto četiri kola prije kraja

6649 pregleda 2 komentar(a)

Bajern se nudi, a Borusija kao da ne umije da zada konačan udarac velikanu.

"Milioneri" su još jednom popustili pod pritiskom i dali novu šansu Bavarcima koji u nedjelju imaju šansu da se pobjedom vrate na prvo mjesto na tabeli Bundeslige.

Tim Edina Terzića je uprskao u Bohumu (1:1) u meču u kojem je stvorio dovoljno šansi da rutinski pobijedi, ali ovo je period sezone kada Borusiji nije jednostavno da pobjeđuje u serijama.

Bohum je poveo u 5. minutu golom Antonija Lusile, a već u 7. je Karim Adejemi izjednačio.

Imao je Adejemi nekoliko prilika u prvom poluvremenu da preokrene, imali su i i njegovi saigrači u drugom makar pet ili šest, ali se rezultat do kraja nije promijenio.

Borusija do kraja treba da odigra još četiri utakmice, Bajern jednu više, a prva naredna za tim Tomasa Tuhela je u nedjelju.

Bajern na "Alijanc areni" dočekuje Hertu (15.30) i ako slavi preuzeće prvo mjesto sa bodom više od Borusije...