Juve propustio priliku da preuzme drugo mjesto

Juventus osvojio samo bod na gostovanju Bolonji - 1:1

3835 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Juventusa propustili su večeras priliku da dođu na drugo mjesto Serije A - ekipa iz Torina je igrala neriješeno u gostima sa Bolonjom (1:1) i ostala na trećoj poziciji sa bodom manje od Lacija.

Tim Masimilijana Alegrija je bez pobjede na četiri utakmice i ima tri boda više od Intera, Milana i Rome.

Bolonja je povela već u 10. minutu - Orsolini je oboren u šesnaestercu, a onda je realizovao penal.

Sredinom prvog dijela odličnu priliku je imao Milik, ali nije bio precizan, a onda je dvije šanse propustio Fađoli.

Najbolju šansu u prvom dijelu nije iskoristio Milik - u 31. minutu je dosuđen penal za Juventus, ali je poljski napadač bio neprecizan. Skorupski je dobro intervenisao i odbranio.

Milik je na kraju ipak postigao gol - u 61. minutu je matirao Skorupskog i izjednačio.

Do kraja meča su oba tima mogla do vođstva, ali su Orsolini na jednoj i Sule na drugoj strani bili neprecizni.