Juventus konačno slavio, Atalanta ne odustaje od Lige šampiona

Juve slavio protiv Lećea 2:1, Atalanta savladala Speciju 3:2

5482 pregleda 0 komentar(a)
Vlahović proslavlja gol, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa savladali su večeras Leće (2:1) u 33. kolu Serije A i prekinuli niz od četiri meča bez pobjede.

"Crno-bijeli" iz Torina su poveli već u 15. minutu preko Paredesa, ali je Leće izjednačio u 36. kada je iz penala bio precizan Sisej.

Do kraja prvog dijela ekipa Masimilijana Alegrija je stigla do nove prednosti preko Vlahovića, kojem je asistirao Kostić.

Mogao je Juve i ubjedljivije da slavi, Mireti je početkom nastavka imao dobru priiku, a onda je sredinom drugog poluvremena Danilo pogodio stativu.

A borbu za Ligu šampiona nastavlja i Atalanta koja je bila bolja od Specije - 3:2.

Strijelci za tim iz Bergama bili su De Ron, Zapakosta i Murijel, dok su na drugoj strani pogađali Đasi i Burabia.

Atalanta je nakon ove pobjede došla na treće mjesto i preskočila Inter, Romu i Milan, koji tek treba da odigraju mečeve 33. kola.

Salernitana i Fiorentina su igrali neriješeno (3:3), dok je Torino bio bolji od Sampdorije (2:0).