Borba za LŠ je uzbudljiva: Inter ubjedljiv, kiks Milana i Rome

"Neroazuri" savladali Veronu (6:0), Roma igrala neriješeno sa Moncom (1:1), Milan sa Kremonezeom (1:1)

8335 pregleda 1 komentar(a)
Bašić proslavlja gol sa saigračima, Foto: Reuters

Fudbaleri Intera pobijedili su večeras u gostima Veronu sa 6:0, u meču 33. kola italijanske Serije A.

Strijelci za Inter bili su Adolfo Gaih u 31 (autogol), Hakan Čalhanoglu 36, Edin Džeko u 37. i 61. i Lutaro Martines u 55. i drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Inter je na četvrtom mjestu sa 60 poena, a Verona je na 18. poziciji sa 27 bodova.

U narednom kolu, Inter će gostovati Romi, dok će Verona gostovati Lećeu.

U istom terminu, Milan i Kremoneze su u Milanu odigrali neriješeno - 1:1.

Poveo je Kremoneze golom Davida Okereke u 77. minutu, da bi izjednačenje Milanu donio Žunior Mesias golom u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Milan je na šestom mjestu sa 58 bodova, a Kremoneze je na pretposljednjem, 19. mjestu sa 21 poenom.

Lacio je kao domaćin savladao Sasuolo sa 2:0, golovima Felipea Andersona u 14. i Tome Bašića u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Monca i Roma su u Monci odigrali neriješeno 1:1. Roma je povela preko El-Šaravija, konačan rezultat postavio je Kaldirola.