Jovetić pogodio u Kelnu, Herta izgubila u važnom meču za opstanak (VIDEO)

Crnogorski internacionalac pogodio je u 33. minutu preciznim udarcem nakon povratne lopte Lukebakija, ali je Herta izgubila 5:2

9249 pregleda 1 komentar(a)
Ažurirano: 12.05.2023. 22:29h

Četvri gol u Bundesligi ove sezone postigao je Stevan Jovetić, ali je Herta večeras na važnom gostovanju u borbi za opstanak poražena od Kelna 5:2.

Crnogorski internacionalac pogodio je u 33. minutu preciznim udarcem nakon povratne lopte Lukebakija i kompletirao preokret berlinskog tima (2:1) nakon ranog vođstva domaćih (strijelac Selke).

Gol Stevana Jovetića pogledajte OVDJE.

Stevan Jovetić

Keln je, međutim, preokrenuo do poluvremena, golovima Hubersa u 39. i Škirija u 43. minutu, a onda su u nastavku ponovo Hubers, ali i Huseinbašić potpisali ubjedljivu pobjedu.

"Stara dama" je ušla u 32. kolo sa tri boda manje od Štutgarta, koji je u baraž zoni, a pet od Šalkea, koji je u zoni opstanka. Šalke sjutra gostuje Bajernu, a Štutgart je u nedjelju domaćin Leverkuzenu.

Do kraja sezone ostaće još samo dva kola.