Nema više nade, Herta i Jovetić idu u Cvajtu

"Stara dama" remizirala protiv Bohuma u pretposljednjem kolu

5671 pregleda 1 komentar(a)

Pred 90 minuta odluke u Bundesligi jasno je da Herta našeg Stevana Jovetića ide u Cvajtu.

"Stara dama" je ostala posljednja na tabeli nakon što je osvojila samo bod na Olimpijskom stadionu u Berlinu protiv Bohuma - 1:1, pa je nakon 10 godina ispala u niži rang.

Bio je to šokantan remi za domaćina, jer je Bohum izjednačio u 94. minutu golom Kevena Šloterbeka.

Prethodno je Herta, za koju je Jovetić igrao cijeli meč, vodila od 63. i pogotka Lukasa Tusara.

Herta pred posljednje kolo ima tri boda manje i utakmicu više od Štutgarta...

Štutgart sjutra gostuje Majncu...

Bohum je tako u Berlinu osvojio bod kojim je ostao iznad zone baraža - ima 32, jedan više od Šalkea koji je remizirao sa Ajntrahtom (2:2).

Oba tima bi sjutra mogao da preskoči Štutgart pod uslovom da bude bolji od Majnca...

Union Berlin je izgubio u gostima od Hofenhajma (4:2) pa je sada na diobi četvrtog mjesta sa Frajburgom koji je sinoć nadigrao Volfsburg (2:0).