Podrška Vinisijusu, Real u finišu stigao do pobjede nad Valjekanom

Meč u Madridu završen 2:1, gol za pobjedu u 89. minutu postigao Rodrigo

3617 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Real Madrida su se oporavili od poraza u prethodnom kolu La Lige od Valensije i večeras na domaćem terenu, u okviru 36. runde savladali Rajo Valjekano 2:1.

Nije Anćelotijeva ekipa ni večeras blistala, u prvom poluvremenu je bila blijeda, ali je i pored toga stigla do gola, kada je Karim Benzema u 31. minutu nakon kombinacije sa Valverdeom postigao pogodak.

Benzema je u finišu prvog dijela propustio šansu da uveća prednost, a u drugom poluvremenu je Karvahal nakon dodavanja Modrića bio neprecizan.

Gosti su izjednačili u 84. minutu - Raul de Tomas je preciznim udarcem savladao Kurtou.

Real je, ipak, u finišu stigao do pobjede, a gol je u 89. minutu postigao Rodrigo.

Prije početka utakmice svi igrači Reala izašli su na teren u dresovima sa brojem 20, u znak podršek saigraču Vinisijusu, koji je na meti rasističkih napada u Španiji.

Real Madrid

Sa Vinisijusom su se solidarisali i košarkaši Madriđana, koji su, takođe u dresovima sa brojem 20, izašli na zagrijavanje prije utakmice sa Betisom u Endesa ligi.