Milinković-Savić donio pobjedu Laciju, Napoli ispustio dva gola prednosti

Bolonja - Napoli 2:2, Lacio - Kremoneze 3:2

13511 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 28.05.2023. 19:54h

Fudbaleri Lacija savladali su danas Kremoneze (3:2) u pretposljednjem, 37. kolu Serije A.

Danas je briljirao Sergej Milinković-Savić, koji je postigao dva pogotka, a gol koji je postigao u 89. minutu donio je Rimljanima tri boda.

Lacio je poveo u četvrtom minutu preko Hisaja, a onda je Milinković-Savić u 37. duplirao prednost.

Gosti su do 58. minuta izjednačili, a strijelci su bili Galdames i Lazari, koji je postigao autogol.

I onda je u 89. minutu srpski reprezentativac zatresao mrežu i Laciju donio tri boda.

A Napoli i Bolonja su igrali neriješeno - 2:2.

Napoli je imao dva gola prednosti, ali su domaći uspjeli u finišu meča da stignu do boda.

Šampion Italije je poveo već u 14. minutu, kada je, nakon velike greške golmana Skorupskog, mrežu Bolonje zatresao Osimen.

Nigerijski napadač je u 54. minutu povisio na 2:0, poslije asistencije Berezinskog.

Osimen je imao priliku da kompletira het-trik, ali je je njegov udarac zaustavio Skorupski.

Bolonja je smanjila u 63. minutu preko Fergusona, koji je jednu odbijenu loptu sproveo u mrežu.

Konačan rezultat postavio je De Silvestri u 84. minutu.