Sahli heroj Sutjeske, Nikšićani drugi put osvojili Kup Crne Gore

Sutjeska nakon boljeg izvođenja penala savladala Arsenal u finalu Kupa (5:4 nakon izvođenja penala). Gol odluke dao Uiždi Sahli, tragičari Tivćana Anđelo Rudović i Jasmin Muhović

49327 pregleda 25 reakcija 25 komentar(a)
Slavlje igrača Sutjeske nakon gola Sahlija, Foto: Luka Zeković
Završeno
23:48h

Uiždi Sahli je heroj SutjeskeI Dao je gol za pamćenje iz slobodnog udarca, a sada i penal odluke za konačnih 5:4 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Izmjena: 23:55h
23:48h

Ćetko Manojlović pogađa i ostavlja Arsenal u životu.

23:47h

Dušan Vuković donosi novu prednost Sutjesci. Nikšićani su na pragu drugog pehara u Kupu Crne Gore.

23:46h

Nikola Čelebić rutinski pogađa za 3:3.

23:46h

Božo Marković donosi prednost Sutjesci nakon treće serije penala - 3:2.

23:45h

Jasmin Muhović otvara treću seriju i šutira preko gola, baš kao i Anđelo Rudović u prvoj.

23:44h

Marko Matanović je siguran, 2:2 nakon druge serije.

23:44h

Danilo Bakić prvi koristi penal, Arsenal vodi 2:1.

23:43h

Ni Marko Vučić ne pogađa, Igor Nikić brani nogom šut po sredini gola.

23:42h

Prvi šenal izvodi Arsenal, Anđelo Rudović šutira preko gola - 1:1.

23:38h

Kraj produžetaka, penali će odlučiti ko će osvojiti 16. Kup Crne Gore - Arsenal ili Sutjeska.

23:36h

Dva minuta sudijske nadoknade.

23:20h

Kraj 1. produžetka.

23:16h

Najbolji strijelac 1. Meridianbet CFL, Tajron Konrad, izašao je iz igre. Kapiten Arsenala Ćetko Manojlović ga je "strpao u džep", ušao je Ognjen Đinović.

23:11h

Nema šansi u produžecima, šestim u istoriji finala Kupa Crne Gore. Ako ovako ostane, četvrti put će penali odlučivati osvajača pehara.

23:02h

Trener Sutjeske Nenad Brnović je zamijenio dva igrača - ušli su Božo Marković i Aleksandar Vlahović, umjesto Srđana Krstovića i Igora Pajovića.

22:56h

Kraj regularnog toka, igraće se produžeci u finalu Kupa.

22:47h

Izjednačenje pod Goricom! U velikoj gužvi u šesnaestercu, najbolje se snašao kapiten Arsenala Ćetko Manojlović i poravnao na 1:1 u 84. minutu.

22:40h

Nova velika šansa za Arsenal, Anđelo Rudović je sa ivice šesnaesterca pogodio prečku u 79. minutu.

22:25h

Još jednu odličnu šansu imao je Arsenal, Muhović je pogodio stativu u 63. minutu.

Izmjena: 22:28h