Stevanov prvi trening i prvi golovi u dresu Monaka

51 pregleda 6 komentar(a)
Jovetić, Foto: Asmonaco.com
Ažurirano: 06.09.2017. 17:29h

Nakon sjajne utakmice protiv Rumunije i gola za veliku pobjedu, Stevan Jovetić je krenuo u nove izazove.

Danas je odradio prvi trening u novom klubu - Monaku.

Dočekan je kako i priliči njegovoj reputaciji i očekivanjima koje Leonardo Žardim ima od njega.

Na zvaničnim internet prezentacijama francuskog šampiona, ispraćen je Stevanov prvi radni dan i snimljeni njegovi prvi golovi.

Monako u subotu gostuje Nici u petom kolu prvenstva, a očekuje se da će Jovetić upisati i prve minute.

A ako se nađe na terenu, ne bi bilo iznenađenje da se upiše na debiju.

U Interu je postigao gol na prvoj utakmici poslije dolaska iz Mančester sitija (Atalanta 1:0, 23. avgust 2015), dok je u Sevilji zatresao mrežu Reala u Kupu Španije (12. januar 2017).