Debakl Radulovićeve Crne Gore: Česi se poigravali pod Goricom

Crna Gora izgubila od Češke 4:1 u prijateljskom meču

Ažurirano: 20.06.2023. 21:23h
Završeno
19:48h

Kraj utakmice, ubjedljiv poraz Crne Gore - 4:1.

Debakl pod Goricom, Češka se poigravala od početka utakmice i nanijela težak poraz ekipi Miodraga Radulovića.

Pogađali su Hitil, Sadilek, Provod i Hložek.

Camaj je pogodio za Crnu Goru, smanjio na 2:1 i postigao lijep gol. Šansu je imao i Andrija Radulović, bila je to dobra prilika za 2:2, ali je bio neprecizan.

Izmjena: 19:54h
19:43h

85. minut - debakl pod Goricom, Češka vodi 4:1, strijelac Hložek.

19:41h

83. minut - Hitil jedan na jedan sa Šarkićem, nema pogotka.

19:34h

76. minut - ponovo Češka ima dva gola prednosti, strijelac Provod.

Zima je ušao u kazneni prostor, asistirao, a Provod bio sam na oko pet metara.

Crna Gora - Češka 1:3.

19:33h

74. minut - još jedan pokušaj Camaja, nema gola.

19:28h

69. minut - najbolja prilika za Crnu Goru, Andrija Radulović je izašao sam ispred Vaclika, ali je golman Češke odbranio.

19:27h

69. minut - prilika za Češku, Provod je šutirao pored gola.

19:25h

66. minut - spektakularan gol Dritona Camaja, iskosa sa 20-ak metara.

Prvi šut u okvir gola i gol.

19:22h

63. minut - Camaj je šutirao sa oko 30 metara, lopta je otišla pored gola.

19:16h

57. minut - vodi Češka 2:0, lijep gol iz slobodnog udarca postiže Sadilek.

19:14h

Česi bolji i u drugom poluvremenu, lopta kruži oko kaznenog prostora Crne Gore.

19:10h

Česi su postigli i drugi gol, koji je poništen zbog ofsajda.

19:04h

Počelo je drugo poluvrijeme.

18:46h

Kraj prvog poluvremena, Češka vodi 1:0.

Blijedo izdanje Crne Gore, bez udarca u okvir gola.

Na drugoj strani, Češka je ređala šanse, Černi je glavni kreator, a Hitil je postigao gol nakon što je propustio nekoliko šansi.

18:42h

42. minut - šansa, konačno, za Crnu Goru. Janković je šutirao, ali je njegov udarac blokiran.

18:28h

28. minut - Češka zasluženo vodi 1:0, strijelac Hitil.

Černi je poslao loptu, centrirao je Dudera, a gol postigao Hitil.

Češka od početka meča ima loptu u posjedu, napada, Hitli je već propusto nekoliko šansi, a Černi je konstatntno opasan.

18:22h

22. minut - krenula je i Crna Gora, prodor i pas Mugoše, Osmajić je lako pao, nema penala.

18:19h

20. minut - prva opasnost pred golom Češke, "sokoli" su tražili penal, ali se arbitar nije oglasio.

18:18h

17. minut - još jedna šansa za Češku, opet je Černi prošao, asistirao Hitilu, ali je Šarkić odbranio.

18:16h

Najbolja prilika za Češku u 16. minutu, dobar dribling Černija, oslobodio se Tomaševića, šutirao, a onda je Bakić spriječio gol.