Bokelj slavio, Berane remiziralo na Cetinju sa Lovćenom

FSCG logo, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 03.09.2017. 16:25h

Lider šampionata, kotorski Bokelj, ostvario je pobjedu, dok je drugoplasirano Berane osvojilo bod u petom kolu Druge crnogorske lige.

Bokelj je u Kotoru savladao Cetinje 4:2 (1:0) i četvrtim trijumfom učvrstio se na čelu tabele. Berane je na Cetinju igralo sa Lovćenom neriješeno 2:2 (0:0), iako je sredinom drugog poluvremana imalo dva gola prednosti. Lovćen je izjednačujući pogodak postigao u drugom minutu sudijske nadoknade.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Otrant-Olimpika i Mladost Lješkopolja, koji su u Ulcinju igrali 1:1 (1:1).

Jezero je u Plavu savladalo rožajski Ibar 2:0 (0:0), dok je Mornar u Bijelom Polju trijumfovao u duelu sa Jedinstvom 2:0 (1:0).

Pobjedu u gostima ostvarilo je i Igalo, koje je u Nikšiću slavilo protiv Čelika 3:2 (1:1).

Bokelj je, poslije pet odigranih kola, prvi na tabeli sa 13 bodova. Drugoplasirano Berane osvojlo je deset, Otrant-Olimpik je treći sa devet, bod manje ima Jezero, a po sedam Mladost Lješkopolje i Jedinstvo.