Debi za pamćenje: Mesi postigao sjajan gol, Inter slavio

Mesi je u igru ušao u 54. minutu, a u 94. je pogodio za pobjedu nad Kruz Azulom - 2:1

9495 pregleda 6 komentar(a)
Mesi na sinoćnjoj utakmici, Foto: Reuters

Prije nedjelju dana Inter iz Majamija je predstavio Lionela Mesija, a sinoć je Argentinac postigao prvi pogodak u dresu novog kluba.

I to kakav pogodak! Iz slobodnog udarca, u 94. minutu za pobjedu (2:1) nad meksičkim Kruz Azulom u KONKAKAF Liga kupu.

Prethodno je Inter vodio od 44. minuta, a strijelac je bio Tejlor, da bi u 65. izjednačio Antunja.

"Vrlo dobra utakmica za nas, trebao nam je ovakav meč i ovakva pobjeda pred navijačima. Želim da se zahvalim svim ovim ljudima koji su došli. Prelijepo su me dočekali ovdje, osjećam se zaista sjajno i veoma sam srećan što sam im podario pobjedu", poručio je Mesi.

Mesi je u igru ušao u 54. minutu. Debi velike zvijezde uživo su sa tribina posmatrali Lebron Džejms, Serena Vilijams, vlasnik Intera Dejvid Bekam i njegova supruga Viktorija, Kim Kardašijan...

Osim Mesija, debitantski nastup je upisao i Serhio Buskets, koji je takođe nedavno potpisao za Inter.

Ovom pobjedom Inter je prekinuo niz od šest mečeva bez trijumfa.