Adidas je saopštio da je narudžbi dresova sa imenom Mesi toliko da se mora čekati do oktobra

Od promocije Argentinca potražnja dresova Inter Majamija veća 25 puta, Foto: Twitter/Inter Miiami

Prodaja dresova Inter Majamija porasla je za 25 puta od transfera Lionela Mesija.

Kako javlja Marka, Adidas ima problema da zadovolji potražnju, mada se najveći svjetski proizvođač sportske opreme maksimalno trudi.

Najveća potražnja je za desovima sa imenom argentinskog fudbalskog virtuoza, i sada su mogući jedino u narudžbi sa spiskovima čekanja do oktobra.

Mesi je za Inter Majami debitovao 21. jula, protiv Kruz Azula, postigavši ​​pobjednički pogodak iz slobodnjaka u 94. minutu u Liga kupu Sjeverne i srednje Amerike.

U utakmici protiv Atlante (4:0), Argentinac je prvi put bio starter i postigao je dva gola uz asistenciju.

Igrao je do 78. minuta i uporedo sa njegovim, počela je i publika da izlazi sa stadiona u Fort Loderdejlu.