Majstorija Viktora Đukanovića za pobjedu Hamarbija

Crnogorski reprezentativac u prvom minutu sudijske nadoknade postigao sjajan gol i donio pobjedu Hamarbiju (2:1) protiv Norčepinga

13986 pregleda 154 reakcija 25 komentar(a)
Đukanović, Foto: Twitter.com/hammarbyfotboll

Viktor Đukanović briljira u Švedskoj, a danas je izrastao u heroja Hamarbija.

Hamarbi je u 17. kolu Alsvenskan lige savladao kod kuće Norčeping (2:1), a do trijumfa je stigao zahvaljujući Đukanoviću, koji je u prvom minutu sudijske nadoknade postigao spektakularan gol.

Sadiku je osvojio loptu na sredini terena, dodao je do Đukanovića a crnogorski reprezentativac fenomenalno pogodio suprotan ugao Jansonovog gola.

Đukanović je i ranije ovog mjeseca postigao sjajan gol, na utakmici protiv Kalmara.

Bivši igrač Budućnosti briljira u Švedskoj, a na 12 utakmica u šampionatu je postigao pet golova.

Inače, prije Đukanovićevog pogotka Hamarbi je poveo preko Nalića, a izjednačio je Traustason. A onda je Đukanović sve riješio...

Hamarbi je upisao treću pobjedu na posljednja četiri meča i sedmi je na tabeli sa 25 bodova.